Firma: Właściciel
Stanowisko: Instytut Konsultingowo Doradczego PUBLICO

dr Krystian Dudek

Właściciel Instytutu Konsultingowo Doradczego PUBLICO. Doktor nauk humanistycznych w zakresie komunikacji społecznej i PR. Ukończył studia dziennikarskie oraz z zakresu psychologii zarządzania. Dyplomowany trener biznesu (KSB MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz ST Brainstorm).

Laureat Wyróżnienia Specjalnego LEW PR 2013 oraz nagrody branżowej PRoton 2014 w kategorii Nagroda Publiczności, przyznawanej profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują.

Trener, doradca, wykładowca akademicki, konsultant, komentator i praktyk w dziedzinie Public Relations, promocji i reklamy. Komentarze eksperckie m.in. dla TVP1, TVN, TVP Info, TV Silesia, Gazety Wyborczej, Dziennika Zachodniego, TVS, Bankier.pl, PRoto.pl, Home&Market.

W latach 2006-2014 dyrektor ds. relacji medialnych i dyrektor komunikacji i strategii medialnych Grupy PRC. Autor programu studiów podyplomowych z zakresu komunikacji, PR, marketingu politycznego i organizacji wydarzeń specjalnych m.in. dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, GWSP. Prowadził wykłady na kilkudziesięciu uczelniach w Polsce.

Realizował projekty z zakresu PR i szkoleń dla kilkuset marek m.in. KGHM, Fiat, LUX MED, Grupa Górażdże, Centra Zarządzania Kryzysowego, organizacje branżowe, urzędy i instytucje publiczne.