Firma: DPM Sp. z o.o.
Stanowisko: Prezes Zarządu

Agata Hagno

Specjalista z zakresu Zarzadzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 20 lat prowadzi rodzinną firmę DPM sp. z o.o. i wspiera wraz ze swoim zespołem wiele dużych, średnich organizacji w zakresie poszukiwania, rozwoju oraz rozstania się z pracownikami. Jest wykładowcą i współtwórcą studiów podyplomowych z obszaru HR w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Prelegent na wielu konferencjach poświęconych rynkowi pracy i rozwoju pracownika. Jej publikacje pojawiały się m. in. w miesięczniku Personel i Zarzadzanie oraz na portalu Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Jest członkiem zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz członkiem Rady Programowej Fundacji Class Ladies, a od 2014 roku Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Wiceprezes zarządu Fundacji Józefa Pietera.

Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości, między innymi aktywnie współpracując z Forum Młodych przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Poszukiwanie talentów, utrzymywanie relacji, badanie zaangażowania pracowników oraz prowadzenie szkoleń to jej pasja. Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.