02.10.2017

Akademia Marketingu i Sprzedaży #5 „Rynki międzynarodowe – strategia i narzędzia na przykładzie Niemiec”

Ostatnia Akademia Marketingu i Sprzedaży w tym sezonie!

Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach oraz Miasto Katowice serdecznie zapraszają na piąty warsztat w ramach Programu Młody Przedsiębiorca w Katowicach.

Akademia Marketingu i Sprzedaży przedstawiać będzie użyteczne narzędzia i techniki z obu obszarów. Dzięki temu jako Młodzi Przedsiębiorcy otrzymacie zestaw gotowych rozwiązań, które będziecie mogli wykorzystać w codziennym prowadzeniu biznesu.

Kolejne spotkanie w ramach AMIS pt. „Rynki międzynarodowe – strategia i narzędzia na przykładzie Niemiec” poprowadzi Rafael Churawski, ekspert w zakresie rynku niemieckiego, Członek Zarządu www.gpb-group.pl.

Celem szkolenia będzie zapoznanie uczestników szkolenia z podstawowymi informacjami potrzebnymi do prowadzenia działalności na terenie Niemiec, na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać podczas kontaktów z niemieckojęzycznymi klientami. Przedstawione zostaną także prawne i praktyczne aspekty współpracy gospodarczej na terenie Niemiec oraz możliwości ich finansowania ze środków unijnych.

W ramach warsztatu zostaną poruszone następujące wątki:
➡️ Prawne i podatkowe działania na rynkach zachodnich na przykładzie rynku niemieckojęzycznego.
➡️ Jakich błędów unikać aby nie przegrać na starcie?
➡️ Jak odnieść sukces na rynku zachodnim na przykładzie polskiej firmy podbijającej rynek niemiecki?

KIEDY:

12 października 2017 godz. 9:00 – 17:00

GDZIE:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

UWAGA!
Ze względu na charakter spotkań – pogłębionych warsztatów – obowiązuje limit zapisów. Pierwszeństwo mają Młodzi Przedsiębiorcy – firmy członkowskie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (sprawdź, jak dołączyć na http://bit.ly/DolaczDoRIG).

ZAPISY:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – obowiązują zapisy i limit miejsc. Prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://bit.ly/AMIS5_12102017

Rejestracja na wydarzenie trwa do 6 października br. Do 9 października br. każda zapisana osoba otrzyma informację zwrotną dotyczącą udziału w warsztacie.

 

DO ZOBACZENIA!

Organizator: Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach
Współorganizator: Miasto Katowice
Partner Główny: Bank Pekao S.A.

Dla mediów:

Janusz Dramski jdramski@rig.katowice.pl

+48 696 - 601 - 863

Dla mediów:

Wiktoria Nycz wnycz@rig.katowice.pl

+48  691 - 949 - 220

Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
ul. Opolska 15,
40-084 Katowice